Obchodní servis

Naši smluvní prodejci, kteří jsou k dispozici našim zákazníkům v celém Německu, se mohou spolehnout na naši podporu.

Jste technicky orientovanou společností a plánujete prodej pneumatiky, hydrauliky a průmyslových potřeb nebo tyto produkty již prodáváte? Využijte našich zkušeností a náš sklad pro budování a vybudování svého vlastního konceptu prodeje popř. k založení svého vlastního podniku. Máme rozmanité možnosti podpory pro váš obchodní záměr (možnost dodání 300.000 výrobků ze skladu, servis pozdního objednávání do 21:00 hodin, neutrální zásilka, podklady k prodeji ve vašem designu, školení,...). Ať již tradiční nebo mladý podnik v oblasti pneumatiky, hydrauliky nebo průmyslových potřeb: Měli bychom si v rámci osobního rozhovoru pohovořit o možnostech partnerské spolupráce.

Udělejte si obrázek o našem produktovém portfoliu popř. si vyžádejte náš katalog! V případě vašich dotazů jsme vám s radostí k dispozici.

Náš servis pro obchodníky

 • Neutrální zásilka

  Zašleme ve vašem designu a vaším jménem na vaši požadovanou adresu. Název vaší společnosti / logo se objeví na všech dodacích dokladech (dodací list, sáčky na výrobky a nálepky na balíky). Neexistuje žádný odkaz na Landefeld!

  Aby bylo možné natisknout vaše logo, zašlete nám ho prosím e-mailem (894x372 pixelů, stupně šedé, 300dpi).

 • Podklady k prodeji

  Jako podporu prodeje vám poskytneme k dispozici personalizované nebo neutrální katalogy. Nezáleží na tom, pro kterou verzi se rozhodnete: Landefeld se nikde neobjeví!!

 • Personalizovaný e-shop s vaším designem

  SiS-shop se zakládá na našem e-shopu, ale je upraven dle designu vaší společnosti. Můžete si zakládat zákazníky, udržovat ceny & seznamy rabatů a tak budovat svůj vlastní eBusiness.

 • Ochrana zákazníků

  V našem informačním centru můžete požádat o ochranu svých zákazníků. Pokud nás bude kontaktovat přímo váš zákazník, odkážeme ho přátelsky na vaši společnost.