Nota prawna

Dane zgodnie z § 5 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (Telemediengesetz, TMG)

Landefeld Druckluft und Hydraulik GmbH
Konrad-Zuse-Straße 1
34123 Kassel-Industriepark, Germany


Reprezentacja

Dipl.-Ing. Marc Landefeld,
Dipl.-Oec. Lars Landefeld


Kontakt

Telefon +49-561-95885-9
Faks +49-561-95885-20
E-mail sales@landefeld.com


Wpis rejestrowy

Sąd rejestracji: AG Kassel
Numer rejestrowy: HRB-4417
DUNS: 315838466
EORI: DE4349563
GLN: 40 50571 00000 4


Podatek VAT - ID

DE113078807


Mediacja

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozstrzygania sporów przez Internet: https://ec.europa.eu/consumers/odr. Nasz adres e-mail znajduje się u góry w stopce redakcyjnej.
Nie jesteśmy w stanie oraz nie mamy obowiązku uczestniczenia w postępowaniu rozstrzygającym spór przed organem rozstrzygającym spory z udziałem konsumentów.Wyłączenie odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treści

Jako dostawca usług jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (Telemediengesetz, TMG) odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (Telemediengesetz, TMG) nie mamy jednak obowiązku kontrolowania ani sprawdzania przekazanych lub zapisanych informacji obcych, wskazujących na czynność niezgodną z prawem.

Nie narusza to zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystywania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w takim przypadku możliwa jest jednak dopiero od momentu uzyskania informacji o konkretnym naruszeniu prawa. W przypadku stosownego uzyskania informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy te treści.


Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych witryn internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za obce treści. Za treści stron, do których prowadzą linki, odpowiada dany oferent lub administrator stron. W momencie umieszczania linków do stron zostały one sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. W momencie umieszczania linków nie dopatrzono się na tych stronach treści niezgodnych z prawem. Nie można jednak wymagać od nas stałej kontroli tych stron bez konkretnych wskazówek, że doszło do naruszenia prawa. W przypadku uzyskania informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy tego typu linki.


Prawo autorskie

Treści i dzieła (w szczególności zdjęcia, grafiki, teksty i struktura) na tych stronach sporządzone przez administratora podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, edycja, przetwarzanie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub osoby sporządzającej. Pobieranie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści na tej stronie nie zostały sporządzone przez administratora, respektowane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są odpowiednio oznaczone. Jeśli mimo to zauważą Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku uzyskania informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy te treści.

Wszystkie wymienione nazwy handlowe są własnością danego właściciela marki.

{{ $t('shop.all.spaetbestellservice') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.spaetbestellservice.hinweis') }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand.hinweis') }}

Wystąpił błąd!

Wystąpił błąd; wczytaj stronę jeszcze raz i spróbuj ponownie.

  • {{ $t(error) }}