Znasz nas!

Jesteśmy jednym z wiodących, ogólnoeuropejskich dostawców komponentów w dziedzinie pneumatyki, hydrauliki i przemysłu. W praktycznie wszystkich technicznych procesach produkcyjnych stosowany jest jeden lub więcej artykułów, które przechowujemy dla naszych klientów w magazynie. Jako doświadczony dostawca systemów, codziennie obsługujemy wiele różnych branż, przedsiębiorstw i ludzi. Nie ma znaczenia, czy jest to duży koncern, firma średniej wielkości, mała firma rzemieślnicza, czy osoba prywatna. Wszystkim naszym klientom oferujemy wyjątkowy serwis Landefeld! Obejmuje to nie tylko nasz nieograniczony, pełny serwis, ale także unikalny program produktów renomowanych producentów i partnerów, takich jak Aventics, Festo, Hydac, Norgren, SMC i wielu innych!


Łączymy tradycję z nowoczesnością!

Jako firma rodzinna, obecna na rynku od ponad 40 lat, jesteśmy i pozostaniemy Twoim niezawodnym partnerem. Jak zwykle, możesz liczyć polegać na szybką dostawie i wysoki standard jakości naszych produktów.


Prosto, szybko i bezpośrednio to nasze motto!

Zmotywowani pracownicy, w pełni zautomatyzowany magazyn i inteligentne algorytmy kryjące się za maksymalnie przyjaznym dla użytkownika sklepem internetowym pomagają nam wdrożyć to dla Ciebie - przez całą dobę!

Jesteśmy:
Lider
jeden z wiodących, ogólnoeuropejskich dostawców komponentów dla
potrzeb pneumatyki,
hydrauliki i przemysłu.
Doświadczenie
prowadzoną rodzinnie od ponad 40 lat firmę
.
Preisguenstig
Niedrogo
znany z prostej i
szybkiej realizacji
Technik
znamy nasze produkty bardzo dobrze
Oferujemy:
Bezpłatna dostawa paczki
Przy zamówieniu w naszym sklepie internetowym wysyłamy bezpłatnie na terenie Niemiec.
wysyłka tego samego dnia
Ponad 99% zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym przed godziną 18:00 jest wysyłanych tego samego dnia.
Zamówione do godz. 21:00: wysyłka tego samego dnia
Zamówienia online w godzinach od 18:00 do 21:00 wysyłamy w razie potrzeby tego samego dnia.
Zamówione w weekend: Dostawa w poniedziałek
W naszym sklepie internetowym można również składać zamówienia do niedzieli po południu. Wysyłamy natychmiast.
Wysyłka neutralna
Wyślemy w Twoim firmowym wzornictwie i z nazwą na żądany adres. Nazwa i logo Twojej firmy pojawiają się na wszystkich dokumentach dostawy.
Porady techniczne
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i prośby. Jesteśmy w każdej chwili do Twojej dyspozycji telefonicznie i przez e-mail.
Usługa dekodowania
Korzystając z funkcji wyszukiwania w naszym sklepie internetowym, można również skorzystać z numeru artykułu innych dostawców lub producentów, aby szybko znaleźć odpowiedni produkt.
Partnerstwo Festo
Posiadamy zapasy prawie całej gamy produktów wiodącego światowego producenta systemów pneumatycznych.
1979
Garaż, w którym to wszystko się zaczęło...
...nie jest w Dolinie Krzemowej, ale w Staufenberg, Nienhagen. To właśnie tutaj Elfie i Hubert Landefeld założyli firmę Landefeld Druckluft und Hydraulik GmbH i na zaledwie 54m² powierzchni magazynowej mieli już ponad 380 artykułów!
380 Artykułów
2 Pracownicy
54m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 1979
Landefeld Historie 1985
1985
Wielka myśl, wielkie wykonanie
Niespełna sześć lat po założeniu firmy, klienci mogą już korzystać z wyboru 9000 artykułów. Nowy budynek siedziby firmy z 900m² powierzchni magazynowej przy Richard-Roosen-Str. 13 w Kassel oferuje odpowiednie warunki.
9000 Artykułów
28 Pracownicy
900m² Powierzchnia magazynowa
1998
Podwójna moc w drugiej generacji
Dwa razy więcej artykułów, dwa razy więcej pracowników i nowe podwójne kierownictwo: Marc i Lars Landefeld przejmują kierownictwo. Ci dwaj bracia gwarantują ciągłość swoim nazwiskiem. I ta ciągłość obejmuje również imponujący wzrost w kolejnych latach.
40.000 Artykułów
56 Pracownicy
3.800m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 1998
Landefeld Historie 2007
2007
Sukces w biznesie nie przychodzi przypadkiem... Ale w pełni automatycznie.
Nowoczesny kompleks administracyjno-magazynowy z w pełni zautomatyzowanym magazynem: Nowa siedziba firmy, o powierzchni nie mniejszej niż 18.000m², oferuje dużo miejsca na przyszłe wyzwania. 118 zmotywowanych pracowników opiekuje się 120 000 artykułów i stale rosnącą liczbą klientów. „Atlas pneumatyczny 5” stał sie w międzyczasie obowiązkową pozycją w każdym warsztacie i wspiera klientów w wyborze właściwego produktu!
120.000 Artykułów
118 Pracownicy
18.000m² Powierzchnia magazynowa
2019
Lider branży... również w sektorze cyfrowym
Sklep internetowy Landefeld oferuje unikalną i przyjazną dla użytkownika różnorodność funkcji i wiele przydatnych opcji! Niezależnie od tego, czy chodzi na przykład o szybkie wyszukiwanie produktu dla konsumenta końcowego, czy też o zindywidualizowaną kopię sklepu internetowego dla pośredników. Sklep internetowy dla wszystkich użytkowników – przyszłość może nadejść!
300.000 Artykułów
227 Pracownicy
27.000m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 2019

Dobra współpraca - również cyfrowa!

Żegnamy się z ręcznym porównywaniem danych i podwójną księgowością!
Skorzystaj z bezpośredniego połączenia Twojego systemu zarządzania towarami w naszym sklepie. Łączymy partnerów biznesowych, systemy informatyczne i towary z różnymi standardami elektronicznej wymiany danych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zaimportować nasze kompletne drzewo artykułów (ponad 300 000 pozycji magazynowych) i mieć w każdej chwili dostęp do najnowszych danych artykułu, aktualnych stanów magazynowych i informacji o cenach. Wszystkie dane są dobrze utrzymane i ustrukturyzowane, a my nie korzystamy z usług zewnętrznych usługodawców w celu zapewnienia poufności danych!
Czy zdecydowałeś się na współpracę z inną platformą zakupową? Nie ma problemu... Nadal możesz cieszyć się pierwszorzędnym serwisem Landefeld i naszą 99% zdolnością dostawczą. Ponieważ my również wspieramy Twój e-Procurement!

Chętnie wspomożemy Cię naszym bogatym know-how w każdej formie połączeń. Oferujemy najniższe możliwe nakłady z największą możliwą korzyścią!
Obsługujemy te formaty wymiany danych
OpenTrans, EDIFACT, Idoc i inne
Tymi głównymi danymi dysponujemy
csv, Datanorm i BMEcat – na życzenie z Ecl@ss i klasyfikacją UNSPSC
Wspieramy następujące platformy
Mercateo, Simple System, SAP Ariba, Onventis, Cat-Scout/Wallmedia, Hubwoo/Proactis
{{ $t('shop.all.spaetbestellservice') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.spaetbestellservice.hinweis') }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand.hinweis') }}

Wystąpił błąd!

Wystąpił błąd; wczytaj stronę jeszcze raz i spróbuj ponownie.

  • {{ $t(error) }}