Znasz nas!

Jesteśmy wiodącym w całej Europie dostawcą komponentów pneumatycznych, hydraulicznych i przemysłowych. Praktycznie wszystkie techniczne procesy produkcyjne zawierają jeden lub więcej elementów, w które Państwa zaopatrujemy. Jako doświadczony dostawca systemów, każdego dnia obsługujemy wiele różnych branż, firm i osób. Nie ma znaczenia, czy są Państwo dużą korporacją, średnią firmą, małym zakładem rzemieślniczym czy osobą prywatną. Wszystkim naszym klientom oferujemy jedyny w swoim rodzaju serwis Landefeld! Oprócz nieograniczonego, pełnego serwisu, obejmuje to również naszą wyjątkową ofertę produktów od renomowanych producentów i partnerów, takich jak Aventics, Festo, Hydac, Norgren, SMC i wielu innych!


Łączymy tradycję z nowoczesnością!

Jako firma rodzinna, obecna na rynku od ponad 40 lat, jesteśmy i pozostaniemy Twoim niezawodnym partnerem. Jak zwykle, możesz liczyć polegać na szybką dostawie i wysoki standard jakości naszych produktów.


Prosto, szybko i bezpośrednio to nasze motto!

Zmotywowani pracownicy, w pełni zautomatyzowany magazyn i inteligentne algorytmy kryjące się za maksymalnie przyjaznym dla użytkownika sklepem internetowym pomagają nam wdrożyć to dla Ciebie - przez całą dobę!

Jesteśmy:
Lider
wiodący
działający w całej Europie dostawca komponentów dla pneumatyki,
hydrauliki i zaopatrzenia przemysłowego.
Doświadczenie
prowadzoną rodzinnie od ponad 40 lat firmę
.
Preisguenstig
Niedrogo
znany z prostej i
szybkiej realizacji
Technik
znamy nasze produkty bardzo dobrze
Oferujemy:
Bezpłatna dostawa paczki
Przy zamówieniu w naszym sklepie internetowym wysyłamy bezpłatnie na terenie Niemiec.
wysyłka tego samego dnia
Ponad 99% zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym przed godziną 16:30 jest wysyłanych tego samego dnia.
Zamówione do godz. 21:00: wysyłka tego samego dnia
Zamówienia online w godzinach od 16:30 do 21:00 wysyłamy w razie potrzeby tego samego dnia.
Zamówione w weekend: Dostawa w poniedziałek
W naszym sklepie internetowym można również składać zamówienia do niedzieli po południu. Wysyłamy natychmiast.
Wysyłka neutralna
Wyślemy w Twoim firmowym wzornictwie i z nazwą na żądany adres. Nazwa i logo Twojej firmy pojawiają się na wszystkich dokumentach dostawy.
Porady techniczne
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i prośby. Jesteśmy w każdej chwili do Twojej dyspozycji telefonicznie i przez e-mail.
Usługa dekodowania
Korzystając z funkcji wyszukiwania w naszym sklepie internetowym, można również skorzystać z numeru artykułu innych dostawców lub producentów, aby szybko znaleźć odpowiedni produkt.
Partnerstwo Festo
Posiadamy zapasy prawie całej gamy produktów wiodącego światowego producenta systemów pneumatycznych.
1979
Garaż, w którym to wszystko się zaczęło...
...nie jest w Dolinie Krzemowej, ale w Staufenberg, Nienhagen. To właśnie tutaj Elfie i Hubert Landefeld założyli firmę Landefeld Druckluft und Hydraulik GmbH i na zaledwie 54m² powierzchni magazynowej mieli już ponad 380 artykułów!
380 Artykułów
2 Pracownicy
54m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 1979
Landefeld Historie 1985
1985
Wielka myśl, wielkie wykonanie
Niespełna sześć lat po założeniu firmy, klienci mogą już korzystać z wyboru 9000 artykułów. Nowy budynek siedziby firmy z 900m² powierzchni magazynowej przy Richard-Roosen-Str. 13 w Kassel oferuje odpowiednie warunki.
9000 Artykułów
28 Pracownicy
900m² Powierzchnia magazynowa
1998
Podwójna moc w drugiej generacji
Dwa razy więcej artykułów, dwa razy więcej pracowników i nowe podwójne kierownictwo: Marc i Lars Landefeld przejmują kierownictwo. Ci dwaj bracia gwarantują ciągłość swoim nazwiskiem. I ta ciągłość obejmuje również imponujący wzrost w kolejnych latach.
40.000 Artykułów
56 Pracownicy
3.800m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 1998
Landefeld Historie 2007
2007
Sukces w biznesie nie przychodzi przypadkiem... Ale w pełni automatycznie.
Nowoczesny kompleks administracyjno-magazynowy z w pełni zautomatyzowanym magazynem: Nowa siedziba firmy, o powierzchni nie mniejszej niż 18.000m², oferuje dużo miejsca na przyszłe wyzwania. 118 zmotywowanych pracowników opiekuje się 120 000 artykułów i stale rosnącą liczbą klientów. „Atlas pneumatyczny 5” stał sie w międzyczasie obowiązkową pozycją w każdym warsztacie i wspiera klientów w wyborze właściwego produktu!
120.000 Artykułów
118 Pracownicy
18.000m² Powierzchnia magazynowa
2019
Lider branży... również w sektorze cyfrowym
Sklep internetowy Landefeld oferuje unikalną i przyjazną dla użytkownika różnorodność funkcji i wiele przydatnych opcji! Niezależnie od tego, czy chodzi na przykład o szybkie wyszukiwanie produktu dla konsumenta końcowego, czy też o zindywidualizowaną kopię sklepu internetowego dla pośredników. Sklep internetowy dla wszystkich użytkowników – przyszłość może nadejść!
300.000 Artykułów
227 Pracownicy
27.000m² Powierzchnia magazynowa
Landefeld Historie 2019

Dobra współpraca - również cyfrowa!

Żegnamy się z ręcznym porównywaniem danych i podwójną księgowością!
Skorzystaj z bezpośredniego połączenia Twojego systemu zarządzania towarami w naszym sklepie. Łączymy partnerów biznesowych, systemy informatyczne i towary z różnymi standardami elektronicznej wymiany danych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zaimportować nasze kompletne drzewo artykułów (ponad 300 000 pozycji magazynowych) i mieć w każdej chwili dostęp do najnowszych danych artykułu, aktualnych stanów magazynowych i informacji o cenach. Wszystkie dane są dobrze utrzymane i ustrukturyzowane, a my nie korzystamy z usług zewnętrznych usługodawców w celu zapewnienia poufności danych!
Czy zdecydowałeś się na współpracę z inną platformą zakupową? Nie ma problemu... Nadal możesz cieszyć się pierwszorzędnym serwisem Landefeld i naszą 99% zdolnością dostawczą. Ponieważ my również wspieramy Twój e-Procurement!

Chętnie wspomożemy Cię naszym bogatym know-how w każdej formie połączeń. Oferujemy najniższe możliwe nakłady z największą możliwą korzyścią!
Obsługujemy te formaty wymiany danych
OpenTrans, EDIFACT, Idoc i inne
Tymi głównymi danymi dysponujemy
csv, Datanorm i BMEcat – na życzenie z Ecl@ss i klasyfikacją UNSPSC
Wspieramy następujące platformy
Mercateo, Simple System, SAP Ariba, Onventis, Cat-Scout/Wallmedia, Hubwoo/Proactis
{{ $t('shop.all.spaetbestellservice') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.spaetbestellservice.hinweis') }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand') }}
{{ $t('shop.modules.navi.fruehbucher-spaetbestellhinweis.noch') }} {{ countdownAsString }}

{{ $t('shop.all.wochenendversand.hinweis') }}

Wystąpił błąd!

Wystąpił błąd; wczytaj stronę jeszcze raz i spróbuj ponownie.

  • {{ $t(error) }}